Утеплений будинок з усіма зручностями та меблями в с.Варковичі. 18 900$. торг.

Доволі просторий житловий будинок, розташувався у затишному і надзвичайно зручному місці, майже в самому центрі села Варковичі – неподалік автобусної зупинки, школи, садочка, сільської ради та церкви. Одночасно, зелена не асфальтована вулиця позбавлена шуму та жвавого руху транспорту, зручна  та безпечна для проживання.

Будинок дерев`яний,  утеплений пінопластом, поштукатурений, загальною площею 87,1 м кв., має 4 житлові кімнати, кухню, санвузол та коридор, цілком придатний для проживання без негайних капіталовкладень – хіба що косметичного оздоблення на свій смак. В будинку є робочий газовий котел, також є альтернативний вид опалення – твердопаливна грубка. Будинок енергоощадний – пластикові вікна та утеплені стіни чудово утримують тепло, а можливість опалювати спальні кімнати додатково грубкою також допоможе заощадити на енергоносіях. В будинку є всі комунікації та зручності –  газ, централізоване водопостачання, каналізація (септик).

Земельна ділянка площею 0,25 га приватизована, загороджена, має незначний нахил та гарний родючий ґрунт, на якому прекрасно росте городина та плодові дерева. На ділянці розташована господарська будівля, що об`єднує в собі сарай та літню кухню, та глибокий холодний льох для зберігання зимових запасів.

Всі наявні в будинку меблі та предмети інтер`єру залишаються в подарунок покупцю абсолютно безкоштовно!

Село Варковичі – великий населений пункт з  розвиненою інфраструктурою, розташований приблизно посередині між містами Рівне та Дубно. В селі є всі умови для комфортного проживання : люди працездатного віку  мають вибір між роботою в селі (у Варковичах є декілька активних підприємств, де завжди треба робочих рук) та роботою в  Рівному чи Дубно, адже чудове транспортне сполучення  дозволяє швидко і  зручно доїжджати до обласного чи районного центру, для дітей є школа та садочок, а пенсіонери разом з іншими членами родини мають змогу відвідувати церкву та клуб, що розташовані буквально поруч із будинком.

Ціна будинку – 18 900 доларів США, реальному покупцю – торг! Огляди виключно за попередньою домовленістю!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі закриті.

УМОВИ СПІВПРАЦІ

1. Послуги для ПОКУПЦІВ - БЕЗКОШТОВНІ!
2. Послуги для ПРОДАВЦІВ - 2% від вартості майна, оплата - в момент продажу. Передоплата ВІДСУТНЯ!
3. Агентство нерухомості співпрацює з продавцями виключно на договірній основі та на умовах ексклюзивності.

ГРАФІК РОБОТИ:

З понеділка по п`ятницю:
10.00 - 18.00 (зустрічі в офісі за ПОПЕРЕДНЬОЮ ДОМОВЛЕНІСТЮ!)
Субота : ВИХІДНИЙ ДЕНЬ
Неділя : 13.00-16.00 за попередньою домовленістю.

Експертна оцінка
Вам необхідна експертна оцінка? Замовте її, не залишаючи Дубна, в агентстві нерухомості! Для цього просто зателефонуйте в агентство за вказаними на сайті номерами і домовтесь про зустріч!
ПОДАЧА ОГОЛОШЕНЬ
Для того, аби Ваше оголошення зявилось на даному сайті, Вам необхідно звернутись в ПП "АН-Ваш дім" особисто, за телефонами або за допомогою електронної пошти. Відправте нам листа просто зараз
.

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: