Добротний цегляний будинок зі зручностями. Обмін на квартиру+доплата, на дві квартири або продаж. Розглянуть всі варіанти!

Доглянутий цегляний будинок з усіма комунікаціями та зручностями, розташований  в мікрорайоні Садової. Місце сухе, про що красномовно свідчить глибокий льох без ознак вологи чи ґрунтових вод. Будинок цегляний, добротний, загальною площею 98,5 кв.м., складається з трьох просторих житлових кімнат, кухні-їдальні,  коридору, веранди та великої «хазяйської»  комори, є також роздільний санвузол — невелика ванна кімната відокремлена від туалету, а унітаз розташовано у великому приміщенні, де , крім нього, встановлено газовий котел, бойлер та умивальник.  Будинок енергоощадний — у вікнах склопакети в пластику, крім газового котла є твердопаливні грубки, а власна водяна свердловина з насосом  та септик дають змогу користуватись водою, заощаджуючи на послугах водоканалу. Всі кімнати в житловому стані (ремонт зразка 90-х років), чисті та акуратні, придатні для проживання без негайних капіталовкладень. Підлоги міцні , з сухої добротної дошки. Всі наявні в будинку меблі та предмети побуту за бажанням покупця будуть безкоштовно залишені в подарунок! Земельна ділянка площею 0,0553 га рівна, суха, приватизована та загороджена, є відокремлене місце під город, ростуть гарні полуниці та фруктові дерева. На доглянутому подвір`ї є цегляна  господарська будівля, яка об`єднує літню кухні з піччю, лазню та майстерню (сарай), є також дровітня та зручне місце для паркування автомобіля.

Красива асфальтована вулиця, привітні сусіди, зупинка громадського транспорту за 350 м від будинку стануть передумовою зручного та комфортного проживання у власній оселі!

 

Обмін на одно-, або двох-кімнатну квартиру з доплатою, можливо, на дві квартири, або продаж. Розрахункова ціна на обмін  35 000 дол. США.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі закриті.

УМОВИ СПІВПРАЦІ

1. Послуги для ПОКУПЦІВ - БЕЗКОШТОВНІ!
2. Послуги для ПРОДАВЦІВ - 2% від вартості майна, оплата - в момент продажу. Передоплата ВІДСУТНЯ!
3. Агентство нерухомості співпрацює з продавцями виключно на договірній основі та на умовах ексклюзивності.

ГРАФІК РОБОТИ:
З понеділка по п`ятницю:
10.00 - 18.00 (зустрічі в офісі за ПОПЕРЕДНЬОЮ ДОМОВЛЕНІСТЮ!)
Субота : ВИХІДНИЙ ДЕНЬ
Неділя : 13.00-16.00 за попередньою домовленістю.

Експертна оцінка
Вам необхідна експертна оцінка? Замовте її, не залишаючи Дубна, в агентстві нерухомості! Для цього просто зателефонуйте в агентство за вказаними на сайті номерами і домовтесь про зустріч!
ПОДАЧА ОГОЛОШЕНЬ
Для того, аби Ваше оголошення зявилось на даному сайті, Вам необхідно звернутись в ПП "АН-Ваш дім" особисто, за телефонами або за допомогою електронної пошти. Відправте нам листа просто зараз
.

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: