Дача в селі Липа. Асфальтований заїзд, 10 км від Дубна! 45 000 грн. Торг!

Невеличке господарство, яке знаходиться в мальовничому селі Липа. Село розташоване посеред неповторного природного  ландшафту, неподалік лісу, але має розвинену інфраструктуру, а також чудові асфальтовані дороги. Надзвичайно зручне сполучення —  усього 3 км (20 хвилин пішки або 3 хвилини автомобілем) по асфальту  до станції та автобусної зупинки в с.Мирогоща, звідки можна швидко та комфортно дістатись в районний та обласний центр, велика кількість автобусних маршрутів пролягає безпосередньо через Липу .

Господарство складається з дерев`яного будинку, площею 54 кв.м., який потребує ремонту, добротного хліва з  блоків та глибокого  сухого погреба, де гарно зберігаються овочі та консервація. Є хороша криниця та електропостачання, газ поруч. Ділянка біля будинку порівняно невелика — 0,07 га, але цілком достатня для облаштування зони відпочинку, паркування авто і т.д., а також для занять городництвом в якості хобі. Для тих же, хто бажає обробляти більше ріллі або посадити великий садок, є ще дві ділянки в користуванні — безпосередньо навпроти будинку приблизно 5 соток та в полі біля церкви ще 15. Чудові сусіди, гарні краєвиди, усі умови для відпочинку мешканців міста. Можливе і постійне проживання, помірна вартість господарства дозволить заощадити кошти для реконструкції житлового будинку, а зручне розташування в селі, де є початкова школа, церква, будинок культури та декілька магазинів, зробить проживання комфортним і для літніх людей, і для сім`ї з дітьми.

Ціна — 45 000 грн., ціна обговорюється, можливий обмін на автомобіль.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі закриті.

УМОВИ СПІВПРАЦІ

1. Послуги для ПОКУПЦІВ - БЕЗКОШТОВНІ!
2. Послуги для ПРОДАВЦІВ - 2% від вартості майна, оплата - в момент продажу. Передоплата ВІДСУТНЯ!
3. Агентство нерухомості співпрацює з продавцями виключно на договірній основі та на умовах ексклюзивності.

ГРАФІК РОБОТИ:
З понеділка по п`ятницю:
10.00 - 18.00 (зустрічі в офісі за ПОПЕРЕДНЬОЮ ДОМОВЛЕНІСТЮ!)
Субота : ВИХІДНИЙ ДЕНЬ
Неділя : 13.00-16.00 за попередньою домовленістю.

Експертна оцінка
Вам необхідна експертна оцінка? Замовте її, не залишаючи Дубна, в агентстві нерухомості! Для цього просто зателефонуйте в агентство за вказаними на сайті номерами і домовтесь про зустріч!
ПОДАЧА ОГОЛОШЕНЬ
Для того, аби Ваше оголошення зявилось на даному сайті, Вам необхідно звернутись в ПП "АН-Ваш дім" особисто, за телефонами або за допомогою електронної пошти. Відправте нам листа просто зараз
.

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: