Утеплений новозбудований будинок в с.Мирогоща. 29 500$, торг.

Новозбудований частково незавершений будинок (за документами —  будівництво здане в експлуатацію в 2010 р.) в с.Мирогоща. Зручне тихе місце, не над трасою, разом з тим близько до центральної дороги.  Будинок має сучасне планування, загальна площа — 112 кв.м., матеріал побудови — блоки. В будинку 3 житлові кімнати, кухня, сполучена з їдальнею, великий хол та об’єднаний санвузол, є камін. Стан після будівельників (потрібні оздоблювальні роботи). В будинку повністю проведена електропроводка (3 фази), пластикові вікна, є міжкімнатні двері, прокладено каналізаційні труби.  На сьогоднішній день будинок утеплено пінопластом. Будинок газифікований, є  власна свердловина з чистою смачною водою . Земельна ділянка приватизована, загороджена, рівна, правильної прямокутної форми, є оброблена рілля та молодий фруктовий сад. В дворі розташована велика 2-поверхова  господарська будівля, яка включає в себе гараж на 2 машини з ямою та погребом, сарай, хлів та «врем’янку» з двома житловими кімнатами. Ціна — 29 900 дол. США, ціна обговорюється.

IMG_0002IMG_0001

 

 

 

 

IMG_0884IMG_0885

 

 

 

 

IMG_0888IMG_0891

 

 

 

 

IMG_0893

IMG_0881

 

 

 

 

IMG_0877

 

 

 

 

Коментарі закриті.

УМОВИ СПІВПРАЦІ

1. Послуги для ПОКУПЦІВ - БЕЗКОШТОВНІ!
2. Послуги для ПРОДАВЦІВ - 2% від вартості майна, оплата - в момент продажу. Передоплата ВІДСУТНЯ!
3. Агентство нерухомості співпрацює з продавцями виключно на договірній основі та на умовах ексклюзивності.

ГРАФІК РОБОТИ:
З понеділка по п`ятницю:
10.00 - 18.00 (зустрічі в офісі за ПОПЕРЕДНЬОЮ ДОМОВЛЕНІСТЮ!)
Субота : ВИХІДНИЙ ДЕНЬ
Неділя : 13.00-16.00 за попередньою домовленістю.

Експертна оцінка
Вам необхідна експертна оцінка? Замовте її, не залишаючи Дубна, в агентстві нерухомості! Для цього просто зателефонуйте в агентство за вказаними на сайті номерами і домовтесь про зустріч!
ПОДАЧА ОГОЛОШЕНЬ
Для того, аби Ваше оголошення зявилось на даному сайті, Вам необхідно звернутись в ПП "АН-Ваш дім" особисто, за телефонами або за допомогою електронної пошти. Відправте нам листа просто зараз
.

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: