Не актуально. Будинок для добрих людей. 20 500$, торг.

Компактний, світлий та позитивний будинок в районі кафе Велес (між Львівським поворотом та ДЕУ).

71 м кв. загальної площі – три житлові кімнати, санвузол, коридор, комора та просто неймовірна величезна кухня-їдальня площею 18 м кв.!

Всі комунікації!

Є газовий котел застарілої моделі, який можна чудово використати, як твердопаливний, або просто змінити автоматику на сучасну і грітись в своє задоволення!

Житлова частина має альтернативний вид опалення – твердопаливна кахлева грубка обігріває всі, без винятку , кімнати і допоможе суттєво заощадити в холодну пору року!

Централізоване водопостачання, каналізація септик. Санвузол досить просторий, унітаз наразі відсутній, але ви з легкістю виправите цю незручність, адже каналізаційна труба відповідного діаметру і місця у ванній кімнаті цілком достатньо!

Матеріал побудови комбінований. Грубі саманні стіни житлової частини чудово зберігають температуру, тому в кімнатах тепло взимку та прохолодно в літню спеку. Добудова (кухня і комора) з червоної цегли. В загальному споруда міцна і доглянута, хоч і без сучасного ремонту.

Стан – простий житловий, за крайньої потреби можна проживати без негайних вкладень Практично всі меблі залишаються в будинку в подарунок.

Земельна ділянка 0,064 га, правильної прямокутної форми, приватизована, загороджена, суха (будинок розташований на горбку), має незначний нахил.

Є всі необхідні господарські споруди: добротний льох під кухнею, гараж з оглядовою ямою, літня кухня з піччю та сарай.

Ціна – демократична! 23 500 20 500 доларів США, можливий торг в розумних межах.


Коментарі закриті.

УМОВИ СПІВПРАЦІ

1. Послуги для ПОКУПЦІВ - БЕЗКОШТОВНІ!
2. Послуги для ПРОДАВЦІВ - 2% від вартості майна, оплата - в момент продажу. Передоплата ВІДСУТНЯ!
3. Агентство нерухомості співпрацює з продавцями виключно на договірній основі та на умовах ексклюзивності.

ГРАФІК РОБОТИ:

З понеділка по п`ятницю:
10.00 - 18.00 (зустрічі в офісі за ПОПЕРЕДНЬОЮ ДОМОВЛЕНІСТЮ!)
Субота : ВИХІДНИЙ ДЕНЬ
Неділя : 13.00-16.00 за попередньою домовленістю.

Експертна оцінка
Вам необхідна експертна оцінка? Замовте її, не залишаючи Дубна, в агентстві нерухомості! Для цього просто зателефонуйте в агентство за вказаними на сайті номерами і домовтесь про зустріч!
ПОДАЧА ОГОЛОШЕНЬ
Для того, аби Ваше оголошення зявилось на даному сайті, Вам необхідно звернутись в ПП "АН-Ваш дім" особисто, за телефонами або за допомогою електронної пошти. Відправте нам листа просто зараз
.

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: