Готовий бізнес “під ключ” – діюче кафе в Млинові, або просто чудове комерційне приміщення в зручному та дохідному місці.
Чудове приміщення з приватизованою земельною ділянкою для здійснення будь-якої комерційної діяльності. Поєднує в собі усі можливі переваги, які тільки можна забажати для успішного бізнесу. Відмінне місце розташування – автостанція смт Млинів. Це великий потік людей, і не лише мешканців селища, а й чисельних подорожніх, при чому в будь-яку пору доби та будь-який день тижня. Це зручний заїзд з двох вулиць та можливість безпечно припаркувати авто. Це 86,2 м кв. окремостоячого приміщення комерційного призначення (за документами – приміщення магазину) – наразі там кафе “Флінт” , то ж ви можете придбати кафе в діючому стані, з усім обладнанням та персоналом, і продовжити успішний бізнес на “насидженому” місці, або використати ці квадратні метри на свій розсуд . Приміщення має власний архітектурний стиль та оздоблене сучасними матеріалами, то ж вигідно відрізняється від стандартних будівль радянської доби.
Приватизована земельна ділянка площею 0,04 га розширює можливості – кафе-магазин можна переформатувати в будь-яку дохідну справу, адже там є всі комунікації та перспектива надбудови за бажанням. Ділянка впорядкована, загороджена красвим парканом, на ній ростуть декоративні рослини, які додають шарму та неповторного колориту, і ніби закликають перепочити в затишному залі або на літньому майданчику кафе . Привабливе місце не тільки для кафе чи ресторану , а й для облаштування невеличкого готелю, хостелу, торгівельного закладу, для надання будь-яких послуг.
Всі документи та дозволи в наявності, документи готові до продажу. Ціна приміщення – 69 900 доларів США, ціна обговорюється.


