2-й поверх новобудови в районі ДЕУ

2-й поверх з окремим входом та земельною ділянкою  в новому  цегляному будинку (1997 р.) . Загальна полоща приміщень — 187 кв. м., із них — 120 кв.м. — площа квартири, 47 кв.м. — площа особистого підвалу (цоколя) та 20 кв.м. — площа підвалу, який знаходиться в спільному користуванні з власниками 1-го поверху. 2-й поверх має окремий вхід, окремий заїзд та окрему загороджену земельну ділянку розміром 0,05 га.Фасад завершений, вікна — склопакети, міжкімнатні двері нові дерев’яні. Внутрішні приміщення мають ступінь готовності 0-го циклу. Всього 3 великих кімнати, велика кухня, санвузол, коридор. Можливе перепланування, збільшення кількості кімнат, облаштування гардеробної, мансардного поверху і т.д.  Ціна — 29 000 дол. США, ціна обгогворюється.

Коментарі закриті.

УМОВИ СПІВПРАЦІ

1. Послуги для ПОКУПЦІВ - БЕЗКОШТОВНІ!
2. Послуги для ПРОДАВЦІВ - 2% від вартості майна, оплата - в момент продажу. Передоплата ВІДСУТНЯ!
3. Агентство нерухомості співпрацює з продавцями виключно на договірній основі та на умовах ексклюзивності.

ГРАФІК РОБОТИ:

З понеділка по п`ятницю:
10.00 - 18.00 (зустрічі в офісі за ПОПЕРЕДНЬОЮ ДОМОВЛЕНІСТЮ!)
Субота : ВИХІДНИЙ ДЕНЬ
Неділя : 13.00-16.00 за попередньою домовленістю.

Експертна оцінка
Вам необхідна експертна оцінка? Замовте її, не залишаючи Дубна, в агентстві нерухомості! Для цього просто зателефонуйте в агентство за вказаними на сайті номерами і домовтесь про зустріч!
ПОДАЧА ОГОЛОШЕНЬ
Для того, аби Ваше оголошення зявилось на даному сайті, Вам необхідно звернутись в ПП "АН-Ваш дім" особисто, за телефонами або за допомогою електронної пошти. Відправте нам листа просто зараз
.

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: