Будинок на Базарчику. Чудове та зручне місце! 19 500$, торг.

Будинок зручного розміру — 73 кв.м., не надто великий, але і не малий,  заховався від сторонніх очей та міського шуму за деревами та іншими будівлями в одному з найпожвавленіших районів міста — на Базарчику (район вулиць Гірницька — Кобилянської -Щоголіва). Чудова суха, рівна, прямокутна  земельна ділянка площею приблизно 7,5 соток зручно розташувалась в невеличкому провулочку. Будинок за документами шлаковий,  але неозброєним оком видно, що на 70% збудований з цегли та блоків, і лише невеликі частини стін збиті з шлаку. В будинку є всі комунікації — електропостачання, вода та газ, часткові зручності — газове опалення, кухонна мийка. Санвузла немає, проте його  можна облаштувати без добудови — душова кабіна та унітаз цілком помістяться, якщо перегородити велику веранду. А якщо ви любите просторі приміщення — добудувавши ганок малими зусиллями (лише заливка і стіни, дах вже є!), отримаєте можливість облаштувати розкішну ванну кімнату. В будинку є 4 кімнати і простора кухня площею 8,8 кв.м. Загалом, будинок добротний, але потребує догляду та дбайливих рук. Для ведення господарства на ділянці є кілька сараїв, а  погріб під будинком. Необхідність ремонту в помешканні компенсується відмінним місцем розташування — усього 2 хвилини неквапливої ходи — і перед вами Базарчик, магазини, банки, кафе, а дитячий садочок буквально поруч, за рогом.

Ціна   19 500 дол.США, торг реальному покупцю! НЕ АКТУАЛЬНО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі закриті.

УМОВИ СПІВПРАЦІ

1. Послуги для ПОКУПЦІВ - БЕЗКОШТОВНІ!
2. Послуги для ПРОДАВЦІВ - 2% від вартості майна, оплата - в момент продажу. Передоплата ВІДСУТНЯ!
3. Агентство нерухомості співпрацює з продавцями виключно на договірній основі та на умовах ексклюзивності.

ГРАФІК РОБОТИ:
З понеділка по п`ятницю:
10.00 - 18.00 (зустрічі в офісі за ПОПЕРЕДНЬОЮ ДОМОВЛЕНІСТЮ!)
Субота : ВИХІДНИЙ ДЕНЬ
Неділя : 13.00-16.00 за попередньою домовленістю.

Експертна оцінка
Вам необхідна експертна оцінка? Замовте її, не залишаючи Дубна, в агентстві нерухомості! Для цього просто зателефонуйте в агентство за вказаними на сайті номерами і домовтесь про зустріч!
ПОДАЧА ОГОЛОШЕНЬ
Для того, аби Ваше оголошення зявилось на даному сайті, Вам необхідно звернутись в ПП "АН-Ваш дім" особисто, за телефонами або за допомогою електронної пошти. Відправте нам листа просто зараз
.

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: