Великий цегляний будинок за малі гроші. Лише 15 000$ за 5 кімнат і 10 соток землі!

Великий цегляний будинок 1974 року побудови в районі м`ясокомбінату. Підходить для проживання двох сімей або однієї великої родини, оскільки має 2 входи і 5 житлових кімнат. Загальна площа — 158 кв.м., при чому житловий поверх має 122 кв.м. і ще 36 кв.м. — підвальне приміщення. Будинок потребує ремонту — в першу чергу необхідно відновити демонтоване опалення та полагодити балкон, який сильно протікає. Будинок обладнаний електропостачанням, на ділянці є водяна свердловина, газ поруч. В технічній документації на будинок передбачено місце для твердопаливного котла в цоколі та газового в кухні (є газовий комин). Земельна ділянка площею 0,0984 га, правильної прямокутної форми, суха, рівна, приватизована, є заливка і стовпчики для паркану та добротний глибокий, холодний погріб.

Враховуючи необхідність ремонту, ціна будинку символічна, майже, як за земельну ділянку — 15 000 доларів США. Ціна обговорюється!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі закриті.

УМОВИ СПІВПРАЦІ

1. Послуги для ПОКУПЦІВ - БЕЗКОШТОВНІ!
2. Послуги для ПРОДАВЦІВ - 2% від вартості майна, оплата - в момент продажу. Передоплата ВІДСУТНЯ!
3. Агентство нерухомості співпрацює з продавцями виключно на договірній основі та на умовах ексклюзивності.

ГРАФІК РОБОТИ:
З понеділка по п`ятницю:
10.00 - 18.00 (зустрічі в офісі за ПОПЕРЕДНЬОЮ ДОМОВЛЕНІСТЮ!)
Субота : ВИХІДНИЙ ДЕНЬ
Неділя : 13.00-16.00 за попередньою домовленістю.

Експертна оцінка
Вам необхідна експертна оцінка? Замовте її, не залишаючи Дубна, в агентстві нерухомості! Для цього просто зателефонуйте в агентство за вказаними на сайті номерами і домовтесь про зустріч!
ПОДАЧА ОГОЛОШЕНЬ
Для того, аби Ваше оголошення зявилось на даному сайті, Вам необхідно звернутись в ПП "АН-Ваш дім" особисто, за телефонами або за допомогою електронної пошти. Відправте нам листа просто зараз
.

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: