Добротний будинок з комунікаціями в районі Львівського повороту.

В добрі руки за помірну ціну пропонується добротне господарство, розташоване в зручному та привабливому місці: асфальтована та освітлена вулиця, зручний заїзд, суха місцевість та простора земельна ділянка 0,08 га задовольнять навіть дуже вибагливих покупців. Будинок не новий, але дуже добротний, доглянутий та збережений, має всі комунікації та зручності. Матеріал будівлі — деревина, добудова, що вміщує кухню та санвузол, цегляна.  Високий фундамент надає будинку солідного вигляду, а підняте просторе горище може бути використане для облаштування мансардного поверху. Будинок в доброму житловому стані, не зважаючи на «несучасний» вигляд, потребує хіба що косметики,  цілком придатний для безпосереднього проживання, всі комунікації та побутові прилади  справні. Будинок має два входи (з фасаду та з двору), 76 м. кв. загальної площі, 4 житлові кімнати, велику кухню площею 8,7 кв.м., об`єднаний санвузол, два коридори та веранду. Опалення — сучасний газовий котел, також є працюючі грубки та твердопаливна плита, водонагрівальна газова колонка не нова, але в робочому стані, встановлено всі лічильники.

Просторе , затишне подвір`я   приховане від сторонніх очей, зручне для господарських справ та сімейного відпочинку, відокремлене від городу надвірними будівлями — цегляними сараями та гаражем, є також глибокий сухий льох. Господарство розташовано на підвищенні, тому на подвір`ї  та в льосі  сухо за будь-якої погоди. До будинку однаково зручно діставатись від Львівського повороту та зупинки «Овочебаза», завдяки чому  добирання є комфортним в будь-яку пору року, заїзд на ділянку можна, за бажанням, облаштувати на вибір з трьох вулиць.

Вартість будинку — 17 500 дол. США, ціна обговорюється.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі закриті.

УМОВИ СПІВПРАЦІ

1. Послуги для ПОКУПЦІВ - БЕЗКОШТОВНІ!
2. Послуги для ПРОДАВЦІВ - 2% від вартості майна, оплата - в момент продажу. Передоплата ВІДСУТНЯ!
3. Агентство нерухомості співпрацює з продавцями виключно на договірній основі та на умовах ексклюзивності.

ГРАФІК РОБОТИ:
З понеділка по п`ятницю:
10.00 - 18.00 (зустрічі в офісі за ПОПЕРЕДНЬОЮ ДОМОВЛЕНІСТЮ!)
Субота : ВИХІДНИЙ ДЕНЬ
Неділя : 13.00-16.00 за попередньою домовленістю.

Експертна оцінка
Вам необхідна експертна оцінка? Замовте її, не залишаючи Дубна, в агентстві нерухомості! Для цього просто зателефонуйте в агентство за вказаними на сайті номерами і домовтесь про зустріч!
ПОДАЧА ОГОЛОШЕНЬ
Для того, аби Ваше оголошення зявилось на даному сайті, Вам необхідно звернутись в ПП "АН-Ваш дім" особисто, за телефонами або за допомогою електронної пошти. Відправте нам листа просто зараз
.

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: