Простора однокімнатна квартира з індивідуальним опаленням. 11 700$, торг!

Простора однокімнатна квартира покращеного планування, розташована на п`ятому поверсі досить нового п`ятиповерхового будинку по вулиці Сурмичі (район Садова-Базарчик). Квартира розташована з південно-східного боку будинку, тому вона суха і тепла, захищена від північно-західного вітру, який переважно дме в Дубні, в міру сонячна (сонце у вікнах до обіду) і дуже комфортна. Квартира складається з просторої житлової кімнати площею 18,3 кв.м., великої світлої кухні площею 8 кв.м., коридору та об`єднаного санвузла. Також квартира має такі «бонуси» як балкон з кухні та три комірки — холодна на балконі (надзвичайно зручна річ!) та дві теплих в коридорі, одна з яких перетворена на привабливу стінну шафу для одягу, а друга велика і містка, чудово допоможе заховати від сторонніх очей побутовий мотлох. Загальна площа квартири 35,9 кв.м. В квартирі індивідуальне опалення -газовий конвектор, дуже зручний у використанні для тих, хто тривалий час перебуває поза домівкою. Є також газова водонагрівна колонка, встановлено всі лічильники. Помешкання в житловому стані, чисте та акуратне, придатне для проживання без особливих капіталовкладень. Більшість наявних в квартирі меблів, за домовленістю, можуть бути залишені в подарунок новому власнику. Дах не тече, над квартирою є технічний поверх.

Ціна квартири — 11 700 дол. США, ціна обговорюється. Огляди за попередньою домовленістю!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі закриті.

УМОВИ СПІВПРАЦІ

1. Послуги для ПОКУПЦІВ - БЕЗКОШТОВНІ!
2. Послуги для ПРОДАВЦІВ - 2% від вартості майна, оплата - в момент продажу. Передоплата ВІДСУТНЯ!
3. Агентство нерухомості співпрацює з продавцями виключно на договірній основі та на умовах ексклюзивності.

ГРАФІК РОБОТИ:
З понеділка по п`ятницю:
10.00 - 18.00 (зустрічі в офісі за ПОПЕРЕДНЬОЮ ДОМОВЛЕНІСТЮ!)
Субота : ВИХІДНИЙ ДЕНЬ
Неділя : 13.00-16.00 за попередньою домовленістю.

Експертна оцінка
Вам необхідна експертна оцінка? Замовте її, не залишаючи Дубна, в агентстві нерухомості! Для цього просто зателефонуйте в агентство за вказаними на сайті номерами і домовтесь про зустріч!
ПОДАЧА ОГОЛОШЕНЬ
Для того, аби Ваше оголошення зявилось на даному сайті, Вам необхідно звернутись в ПП "АН-Ваш дім" особисто, за телефонами або за допомогою електронної пошти. Відправте нам листа просто зараз
.

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: