Цегляний будинок з комунікаціями в районі автовокзалу. 25 900$, торг.

Високий добротний цегляний будинок в районі автовокзалу.   Чудове місце розташування — затишна зелена вуличка, де майже не їздять автомобілі, знаходиться в двох кроках від автобусної зупинки, магазинів «Перлина» та «Брама», в 10 хвилинах неквапливої ходи до центру міста. Будинок на високому фундаменті,  надзвичайно просторий, має 100 кв.м. загальної площі, в ньому три дуже великі кімнати з високими стелями, кухня площею 11 кв.м. з суміжним приміщенням, де можна в перспективі чудово розмістити твердопаливний котел або об`єднати з кухнею і зробити відмінну кухню-їдальню площею 17 кв.м. Наразі там облаштована ванна кімната, хоча за планом санвузол має розміститись в іншому, набагато просторішому приміщенні, також в будинку є передпокій, коридор, невеличка підсобна кімната та погріб. В будинку є всі комунікації — електропостачання, газ, централізоване водопостачання та каналізація, опалення — двоконтурний газовий котел «Данко». Наразі будинок дещо занедбаний, потребує ремонту, але добротна побудова, хороше планування і розташування дають чудові перспективи для перетворення будинку на сучасне та комфортне помешкання. Домоволодіння має загороджене подвір`я, де є цегляний гараж,  господарські будівлі та хороший рівний шматок городу, загальна площа приватизованої земельної ділянки 0,0638 га.

Вартість будинку — 25 900 дол. США, реальному покупцю — торг. НЕ АКТУАЛЬНО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі закриті.

УМОВИ СПІВПРАЦІ

1. Послуги для ПОКУПЦІВ - БЕЗКОШТОВНІ!
2. Послуги для ПРОДАВЦІВ - 2% від вартості майна, оплата - в момент продажу. Передоплата ВІДСУТНЯ!
3. Агентство нерухомості співпрацює з продавцями виключно на договірній основі та на умовах ексклюзивності.

ГРАФІК РОБОТИ:
З понеділка по п`ятницю:
10.00 - 18.00 (зустрічі в офісі за ПОПЕРЕДНЬОЮ ДОМОВЛЕНІСТЮ!)
Субота : ВИХІДНИЙ ДЕНЬ
Неділя : 13.00-16.00 за попередньою домовленістю.

Експертна оцінка
Вам необхідна експертна оцінка? Замовте її, не залишаючи Дубна, в агентстві нерухомості! Для цього просто зателефонуйте в агентство за вказаними на сайті номерами і домовтесь про зустріч!
ПОДАЧА ОГОЛОШЕНЬ
Для того, аби Ваше оголошення зявилось на даному сайті, Вам необхідно звернутись в ПП "АН-Ваш дім" особисто, за телефонами або за допомогою електронної пошти. Відправте нам листа просто зараз
.

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: