Двокімнатна квартира в р-ну залізничного вокзалу. 10 500 $! Дешевше в Дубно просто немає!

Велика двокімнатна квартира в районі залізничного вокзалу. Зручності часткові (туалет на сходах), але квартира прекрасно піддається переплануванню та реконструкції, і може бути перетворена на комфортне житло з усіма вигодами. Квартира має водогін, каналізацію, газопровід та електропостачання, є ванна кімната, величезна кухня площею 14 кв.м., яка дозволяє обладнати просторий санвузол без шкоди для решти приміщень. Кімнати суміжні, можна заізолювати. Вікна квартири виходять у зелений сад, на протилежний від залізниці бік, стіни квартири грубі та міцні , тому шум потягів майже не долинає у помешкання. Квартира без ремонту! На подвір`ї біля будинку  є сарай та грядка, поруч знаходяться магазини, аптека, автобусна зупинка, зручно діставатись у будь-який район міста. Ціна квартири – 10 500 дол. США, реальному покупцю – торг.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі закриті.

УМОВИ СПІВПРАЦІ

1. Послуги для ПОКУПЦІВ - БЕЗКОШТОВНІ!
2. Послуги для ПРОДАВЦІВ - 2% від вартості майна, оплата - в момент продажу. Передоплата ВІДСУТНЯ!
3. Агентство нерухомості співпрацює з продавцями виключно на договірній основі та на умовах ексклюзивності.

ГРАФІК РОБОТИ:

З понеділка по п`ятницю:
10.00 - 18.00 (зустрічі в офісі за ПОПЕРЕДНЬОЮ ДОМОВЛЕНІСТЮ!)
Субота : ВИХІДНИЙ ДЕНЬ
Неділя : 13.00-16.00 за попередньою домовленістю.

Експертна оцінка
Вам необхідна експертна оцінка? Замовте її, не залишаючи Дубна, в агентстві нерухомості! Для цього просто зателефонуйте в агентство за вказаними на сайті номерами і домовтесь про зустріч!
ПОДАЧА ОГОЛОШЕНЬ
Для того, аби Ваше оголошення зявилось на даному сайті, Вам необхідно звернутись в ПП "АН-Ваш дім" особисто, за телефонами або за допомогою електронної пошти. Відправте нам листа просто зараз
.

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: