Доступне житло! Півбудинку з окремим входом та земельною ділянкою за 8 700 $, можливий торг!

Прекрасний варіант за помірні гроші для невеликої родини, яка мріє про власне обійстя. Половина добротного шлаково-цегляного будинку в районі Чеського Страклова (недалеко від автошколи). Помешкання має окремий вхід та заїзд,  є приватизована земельна ділянка , сарай та гараж, а також погріб під будинком. В частині 2 кімнати, кухня, коридор, є можливість перепланування та облаштування всередині санвузла, загальна площа частки — 56.8 кв.м., в перспективі можна облаштувати мансарду з житловою кімнатою, бо є власний вихід на горище, опалення — водяне, потребує реконструкції,  та твердопаливна грубка, як альтернатива газовому опаленню.  Будинок без ремонту, проте добротний та міцний. На ділянці є свердловина, газ поруч  (стояк на іншій половині будинку). За документами це окремий об`єкт нерухомого майна, якому присвоєно власну адресу, господарські будівлі також розділені документально. Чудове місце розташування — асфальтована впорядкована вулиця, неподалік автобусна зупинка, ділянка суха та затишна. Ціна — 8 700 дол. США, реальному покупцю — торг після огляду. Огляди за попередньою домовленістю.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі закриті.

УМОВИ СПІВПРАЦІ

1. Послуги для ПОКУПЦІВ - БЕЗКОШТОВНІ!
2. Послуги для ПРОДАВЦІВ - 2% від вартості майна, оплата - в момент продажу. Передоплата ВІДСУТНЯ!
3. Агентство нерухомості співпрацює з продавцями виключно на договірній основі та на умовах ексклюзивності.

ГРАФІК РОБОТИ:

З понеділка по п`ятницю:
10.00 - 18.00 (зустрічі в офісі за ПОПЕРЕДНЬОЮ ДОМОВЛЕНІСТЮ!)
Субота : ВИХІДНИЙ ДЕНЬ
Неділя : 13.00-16.00 за попередньою домовленістю.

Експертна оцінка
Вам необхідна експертна оцінка? Замовте її, не залишаючи Дубна, в агентстві нерухомості! Для цього просто зателефонуйте в агентство за вказаними на сайті номерами і домовтесь про зустріч!
ПОДАЧА ОГОЛОШЕНЬ
Для того, аби Ваше оголошення зявилось на даному сайті, Вам необхідно звернутись в ПП "АН-Ваш дім" особисто, за телефонами або за допомогою електронної пошти. Відправте нам листа просто зараз
.

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: