Будинок зі зручностями в с. Семидуби. 13 999$, торг, або у розстрочку!

Компактне господарство в с.Семидуби, розташоване на затишній вуличці неподалік сільської ради. Господарство  складається з житлового будинку площею близько 80 кв.м., та цегляного сараю, сполученого із великим гаражем та добротного глибокого погріба на приватизованій загородженій земельній ділянці 0,14 га. Будинок має комбінований склад побудови — основна частина цегляно-дерев`яна, добудова з якісних блоків, вся будівля утеплена, дах перекритий і також утеплений. В будинку три ізольовані кімнати (дві з яких в житловому стані, третя — в стані розпочатого ремонту), простора кухня, ванна кімната, туалет, приміщення для котла та коридор.  До будинку підведено водопостачання (власна скважина на подвір`ї), є каналізація (септик), встановлено сучасний гідробокс та бойлер, які за умови купівлі без торгу залишаться покупцям в подарунок. Також безкоштовно буде залишена красива нова кухонна стінка. Опалення в будинку пічне,  запроектовано встановлення сучасного твердопаливного котла, який можливо встановити безпосередньо у будинку або, за бажанням, добудувати котельню.  Будинок в стані незавершеного ремонту, але придатний для безпосереднього проживання навіть зараз, нова економна грубка обігріває дві житлові кімнати, каналізація та водопостачання функціонують, пластикові вікна та утеплені стіни допоможуть зберегти тепло і затишок. Село Семидуби — великий населений пункт, де є всі умови для комфортного проживання сім`ї з дітьми. Поруч із господарством знаходиться школа, магазин, кафе, амбулаторія та клуб, автобусна  зупинка також розташована неподалік. Ціна господарства — 13 999 дол. США, можливий розумний торг, або навіть і не дуже розумний, якщо Ви плануєте придбати власну сантехніку. Також можливий продаж у розстрочку, за умови першого платежу не менше 50% від вартості.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі закриті.

УМОВИ СПІВПРАЦІ

1. Послуги для ПОКУПЦІВ - БЕЗКОШТОВНІ!
2. Послуги для ПРОДАВЦІВ - 2% від вартості майна, оплата - в момент продажу. Передоплата ВІДСУТНЯ!
3. Агентство нерухомості співпрацює з продавцями виключно на договірній основі та на умовах ексклюзивності.

ГРАФІК РОБОТИ:
З понеділка по п`ятницю:
10.00 - 18.00 (зустрічі в офісі за ПОПЕРЕДНЬОЮ ДОМОВЛЕНІСТЮ!)
Субота : ВИХІДНИЙ ДЕНЬ
Неділя : 13.00-16.00 за попередньою домовленістю.

Експертна оцінка
Вам необхідна експертна оцінка? Замовте її, не залишаючи Дубна, в агентстві нерухомості! Для цього просто зателефонуйте в агентство за вказаними на сайті номерами і домовтесь про зустріч!
ПОДАЧА ОГОЛОШЕНЬ
Для того, аби Ваше оголошення зявилось на даному сайті, Вам необхідно звернутись в ПП "АН-Ваш дім" особисто, за телефонами або за допомогою електронної пошти. Відправте нам листа просто зараз
.

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: