НЕ АКТУАЛЬНО. Цегляний будинок з усіма комунікаціями та зручностями в мікрорайоні між Садовою та Базарчиком. 32 000$, торг
Цегляний будинок 1980 року будівництва, розташований на затишній не асфальтованій вуличці в надзвичайно зручному місці!
1 хвилина пішки до центральної дороги та зупинки! 3 хвилини до АТБ! 3 хвилини до школи-садочка! 5 хвилин до аптек, банків, магазинів, ринку! 10 хвилин пішки до центру міста!
Загальна площа – 102 м кв. Суцільно цегляна будівля, фасад з керамічної цегли, яка не потребує додаткового оздоблення, в двох з чотирьох житлових кімнатах зроблено утеплення пінопластом зсередини зовнішніх стін.
Є всі зручності! В будинку проведено воду (власна свердловина), зроблено каналізацію (септик), є газове водяне опалення та справжній камін!
Стан будинку умовно житловий, він не потребує негайних суттєвих вкладень , зате потребує внутрішньої косметики (жили квартиранти).
Чудова квадратна земельна ділянка площею майже 8,5 соток, приватизована, загороджена, рівненька, має облаштований заїзд з двох боків, вимощене “косткою” подвір`я, гараж, в який можна поставити два авто, фруктовий садок та ще багато місця для організації зони відпочинку або грядок.