НЕ АКТУАЛЬНО Будинок на дві сім`ї або для однієї великої родини на розкішній ділянці 14 соток. 19 500$

Надзвичайно просторий будинок, розташований на великій земельній ділянці в районі лісгоспу (вул. Берестецька).

14 соток землі в місті – унікальна можливість заощадити на купівлі дачі!

Живіть і відпочивайте на власній ділянці, де вистачить місця і для комфортного проживання, і для відпочинку, і для садівництва чи городництва, за бажанням! Маєте бізнес? Розташуйте майстерню в цоколі або в господарській будівлі і заробляйте гроші, не виходячи з дому!

До будинку підведений газ, є газовий котел, яким, практично, не користувались, силова лінія (3 фази), вибита водяна свердловина, ставте насос – і вода в помешканні!

Будинок придатний для проживання двох сімей одночасно, адже має дві кухні, то ж старше покоління та молода родина зможуть чудово співіснувати в одному будинку, не заважаючи один одному!

5 житлових кімнат, дві кухні, відокремлені ванна і туалет, гардеробна та котельня. 114 м кв. опалюваної площі на основному поверсі, плюс величезне цокольне приміщення, яке об`єднало в собі гараж, декілька підвалів, літню кухня та інші господарські приміщення. Є ще одна окрема господарська будівля , то ж матимете можливість розділити максимально комфортно для себе житлову та господарську зони на власному подвір’ї

Будинок без ремонту, значна частина , взагалі, без оздоблення, то ж новий власник матиме змогу втілити всі свої фантазії та бажання в дизайні власної оселі!

Дві кімнати та одна з кухонь в звичайному житловому стані, придатні для проживання вже сьогодні, за потреби, ви матимете змогу одночасно жити і робити ремонт!

Поруч автобусна зупинка, магазин, неподалік виїзд на трасу Київ-Чоп, поряд хороші хазяйновиті та доброзичливі сусіди.

Земельна ділянка площею майже 14 соток складається з двох сусідніх ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, ділянки приватизовані, загороджені, правильної прямокутної форми, в майбутньому ви зможете збудувати ще один будинок або продати ділянку з сараєм, якщо стільки землі вам не треба.

Ціна будинку з двома земельними ділянками 19 500 доларів США, встигніть купити!


Коментарі закриті.

УМОВИ СПІВПРАЦІ

1. Послуги для ПОКУПЦІВ - БЕЗКОШТОВНІ!
2. Послуги для ПРОДАВЦІВ - 2% від вартості майна, оплата - в момент продажу. Передоплата ВІДСУТНЯ!
3. Агентство нерухомості співпрацює з продавцями виключно на договірній основі та на умовах ексклюзивності.

ГРАФІК РОБОТИ:

З понеділка по п`ятницю:
10.00 - 18.00 (зустрічі в офісі за ПОПЕРЕДНЬОЮ ДОМОВЛЕНІСТЮ!)
Субота : ВИХІДНИЙ ДЕНЬ
Неділя : 13.00-16.00 за попередньою домовленістю.

Експертна оцінка
Вам необхідна експертна оцінка? Замовте її, не залишаючи Дубна, в агентстві нерухомості! Для цього просто зателефонуйте в агентство за вказаними на сайті номерами і домовтесь про зустріч!
ПОДАЧА ОГОЛОШЕНЬ
Для того, аби Ваше оголошення зявилось на даному сайті, Вам необхідно звернутись в ПП "АН-Ваш дім" особисто, за телефонами або за допомогою електронної пошти. Відправте нам листа просто зараз
.

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: