Будинок для великої родини в супер-зручному місці! 29 900$, торг.

Просторий цегляний будинок з великими перспективами розташований в надзвичайно зручному та привабливому місці — на тихій, асфальтованій вулиці з відмінним заїздом  в двох кроках від приміщення податкової (зупинка механічний завод).  Будинок за документами двоповерховий, хоча наразі в житловому стані та опалюється лише перший поверх (110,7 м кв.), другий поверх  потребує  внутрішніх робіт і, за потреби, може бути завершений незначними зусиллями. Такий будинок чудово підійде для чисельної сім`ї, де  два покоління планують жити поруч, хоч і відокремлено — коли діти підростуть, у вас буде чудова можливість за невеликі кошти збільшити майже  вдвічі площу житлових приміщень, облаштувавши на другому поверсі окреме помешкання (93,3 м кв.) з власною кухнею та санвузлом. Наразі ж можна користуватись лише першим поверхом, не витрачаючи зайвих коштів на опалення другого.

На першому поверсі є чотири великі і світлі житлові кімнати,   комора значних розмірів, що цілком підійде для облаштування санвузла, та кухня, яка складається з двох суміжних приміщень, в одному з яких є класична піч-плита та твердопаливний котел, а друга половина обладнана газовою плитою та газовим котлом.  В разі, якщо Ви не бажаєте користуватись піччю, то зможете об`єднати ці два приміщення і отримати  в результаті  простору і зручну кухню, де вистачить місця  і для комфорту господині, і для трапези великої родини.

Вода — власна робоча свердловина, залишилось встановити насос і  прокласти кілька метрів труб, аби мати повноцінне водопостачання в будинку.

На другий поверх ведуть зручні дерев`яні сходи, є міжкімнатні перегородки та вікна, в одній із кімнат передбачено балкон.

Земельна ділянка правильної прямокутної форми, приватизована, загороджена, рівненька, площею 0,0659 га. На ділянці є цегляна добротна господарська будівля, яка об`єднує в собі сарай, газифіковану літню кухню та підсобне приміщення, погріб знаходиться під коморою в будинку.

Чудове місце розташування — поруч проживають привітні та доброзичливі сусіди, школа знаходиться, буквально, за рогом, а в кількохстах метрах проходить одна з головних вулиць Дубна, де є зупинки громадського транспорту, відділення банку, безліч магазинів.

Ціна будинку — 29 900 доларів США, торг реальному покупцю! НЕ АКТУАЛЬНО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі закриті.

УМОВИ СПІВПРАЦІ

1. Послуги для ПОКУПЦІВ - БЕЗКОШТОВНІ!
2. Послуги для ПРОДАВЦІВ - 2% від вартості майна, оплата - в момент продажу. Передоплата ВІДСУТНЯ!
3. Агентство нерухомості співпрацює з продавцями виключно на договірній основі та на умовах ексклюзивності.

ГРАФІК РОБОТИ:
З понеділка по п`ятницю:
10.00 - 18.00 (зустрічі в офісі за ПОПЕРЕДНЬОЮ ДОМОВЛЕНІСТЮ!)
Субота : ВИХІДНИЙ ДЕНЬ
Неділя : 13.00-16.00 за попередньою домовленістю.

Експертна оцінка
Вам необхідна експертна оцінка? Замовте її, не залишаючи Дубна, в агентстві нерухомості! Для цього просто зателефонуйте в агентство за вказаними на сайті номерами і домовтесь про зустріч!
ПОДАЧА ОГОЛОШЕНЬ
Для того, аби Ваше оголошення зявилось на даному сайті, Вам необхідно звернутись в ПП "АН-Ваш дім" особисто, за телефонами або за допомогою електронної пошти. Відправте нам листа просто зараз
.

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: