Акуратний будинок в районі меблевої фабрики. 19 500$, торг.

Чистий, доглянутий та акуратний шлаково-цегляний будинок, розташований на невеличкій  вуличці в районі вулиці Фабричної (меблева фабрика, допоміжна школа-інтернат). Будинок компактний, площею 62,8 кв.м., має три кімнати (великий зал та дві маленькі спальні), простору кухню площею 10,5 кв.м.,  ванну кімнату та приміщення для облаштування туалету (каналізація вже виведена, залишилось поставити унітаз та підвести воду). Будинок в житловому стані, без сучасного ремонту, але охайний та приємний. Опалення газовий котел (потребує заміни) та добротна, обкладена кахлями робоча грубка, що обігріває одночасно всі кімнати. На подвір`ї вибита свердловина, тому воду можна провести в будинок з мінімальними зусиллями та витратами. Земельна ділянка простора, 0,10 га, приватизована, загороджена, ростуть фруктові дерева, є достатньо місця для городу та зони відпочинку. На ділянці є надвірні будівлі — добротний цегляний гараж та господарська споруда, що об`єднує сарай, комору та газифіковану літню кухню з гарною піччю, в якій можна випікати  смачну паску та запашний хліб.

Зручне  місце розташування — вуличка позбавлена інтенсивного руху транспорту та сторонніх перехожих, від асфальтованої дороги усього кількадесят метрів, разом з тим за кілька хвилин ходи ви можете опинитись у найжвавішому районі Дубна — на Базарчику.

Ціна господарства — 19 500 доларів США, ціна обговорюється. Огляди за попередньою домовленістю!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі закриті.

УМОВИ СПІВПРАЦІ

1. Послуги для ПОКУПЦІВ - БЕЗКОШТОВНІ!
2. Послуги для ПРОДАВЦІВ - 2% від вартості майна, оплата - в момент продажу. Передоплата ВІДСУТНЯ!
3. Агентство нерухомості співпрацює з продавцями виключно на договірній основі та на умовах ексклюзивності.

ГРАФІК РОБОТИ:

З понеділка по п`ятницю:
10.00 - 18.00 (зустрічі в офісі за ПОПЕРЕДНЬОЮ ДОМОВЛЕНІСТЮ!)
Субота : ВИХІДНИЙ ДЕНЬ
Неділя : 13.00-16.00 за попередньою домовленістю.

Експертна оцінка
Вам необхідна експертна оцінка? Замовте її, не залишаючи Дубна, в агентстві нерухомості! Для цього просто зателефонуйте в агентство за вказаними на сайті номерами і домовтесь про зустріч!
ПОДАЧА ОГОЛОШЕНЬ
Для того, аби Ваше оголошення зявилось на даному сайті, Вам необхідно звернутись в ПП "АН-Ваш дім" особисто, за телефонами або за допомогою електронної пошти. Відправте нам листа просто зараз
.

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: