Терміново і недорого! Будинок з комунікаціями у затишному місці. 15 900$, торг.

Не дуже великий, але достатньо просторий для проживання чисельної родини, шлаковий газифікований будинок причаївся серед зелені в дуже тихій та спокійній місцевості в районі Чеського Страклова.

Будинок стоїть на тупиковій вуличці, що  розташована подалі від  галасу середмістя та шуму транспортних магістралей, проте має чудовий заїзд та усі переваги міського  помешкання — в будинку є газ, підведено воду в кухню, а суха місцевість дозволить облаштувати септик, який не доведеться часто викачувати. Загальна площа будинку 77,4 кв.м., в будинку 4 кімнати, кухня площею 9,9 кв.м., коридор та простора комора, де можна чудово облаштувати санвузол. Будинок в посередньому  житловому стані, без сучасного ремонту, але вже має певні покращення, спрямовані на енергоощадність: пластикові вікна, газовий котел обладнано новою італійською автоматикою, є також альтернативний вид опалення — твердопаливні грубки, одна з яких обкладена сучасною кахельною плиткою. Є всі необхідні надвірні будівлі: старенький сарай, який ще можна реанімувати за бажанням, добротний цегляний гараж для легкового авто, льох під будинком та криниця, яка використовується спільно з сусідами.

Земельна ділянка0,0814 га правильної прямокутної форми, суха, рівна, має кадастровий номер, на ділянці ростуть гарні фруктові дерева та виноград. По сусідству мешкають дуже приємні та адекватні люди, в 10-ти хвилинах неквапливої ходи асфальтованою стежкою знаходиться школа, цією ж стежкою буде зручно дістатись до супермаркета, а якщо у вас є автомобіль, то до супермаркета «Хмільники» ви доїдете швидше, ніж за 5 хвилин, новою асфальтованою дорогою без ям та вибоїн.

Ціна будинку — 15 900 дол. США, чим швидше купите — тим більший торг!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі закриті.

УМОВИ СПІВПРАЦІ

1. Послуги для ПОКУПЦІВ - БЕЗКОШТОВНІ!
2. Послуги для ПРОДАВЦІВ - 2% від вартості майна, оплата - в момент продажу. Передоплата ВІДСУТНЯ!
3. Агентство нерухомості співпрацює з продавцями виключно на договірній основі та на умовах ексклюзивності.

ГРАФІК РОБОТИ:
З понеділка по п`ятницю:
10.00 - 18.00 (зустрічі в офісі за ПОПЕРЕДНЬОЮ ДОМОВЛЕНІСТЮ!)
Субота : ВИХІДНИЙ ДЕНЬ
Неділя : 13.00-16.00 за попередньою домовленістю.

Експертна оцінка
Вам необхідна експертна оцінка? Замовте її, не залишаючи Дубна, в агентстві нерухомості! Для цього просто зателефонуйте в агентство за вказаними на сайті номерами і домовтесь про зустріч!
ПОДАЧА ОГОЛОШЕНЬ
Для того, аби Ваше оголошення зявилось на даному сайті, Вам необхідно звернутись в ПП "АН-Ваш дім" особисто, за телефонами або за допомогою електронної пошти. Відправте нам листа просто зараз
.

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: