Будинок зі зручностями та новим дахом в районі Підборці-Лісоторговий. 23 900$, торг.

Добротний шлаково-цегляний будинок, розташований на затишній зеленій вуличці в  двох кроках від центральної дороги між залізничним вокзалом та зупинкою «Лісоторговий». Зручне місце — в кількох хвилинах неквапливої ходи знаходяться зупинка громадського транспорту, кафе, перукарня, декілька магазинів, в іншому напрямку — гуртовня, разом з тим  місце дуже тихе і спокійне, свіже повітря не псують автомобільні вихлопи, вулицею не вештаються сторонні перехожі — ходять  лише «свої»,  добропорядні та приємні сусіди.

Будинок загальною площею 67,4 кв.м. складається з  4-х суміжних кімнат, кухні площею 7,5 кв.м., доволі просторої ванної кімнати, передпокою  та місткої комори, де господині буде зручно зберігати «під рукою» усі необхідні побутові дрібниці і не захаращувати не надто велику кухню.

Ззовні будинок свіжо поштукатурений, новий сучасний дах вберігає від холоду і дощу та надає будинку привабливого вигляду. В середині всі приміщення в звичайному житловому стані, без сучасного ремонту, але чисті та охайні, придатні для проживання без негайних капіталовкладень. Будинок має всі комунікації та зручності, опалюється двома котлами на вибір (газовим або твердопаливним), є також усі необхідні надвірні будівлі — добротний цегляний гараж, літня кухня, сарай, сухий льох.

Земельна ділянка площею 0,06 га правильної прямокутної форми, суха, рівна, приватизована, загороджена, має зручний заїзд, на ділянці є прекрасна альтернатива водопровідній воді  — криниця.

Будинок чудово піддається переплануванню і , завдяки затишному місцю розташування, може стати зручним помешканням як для людей зрілого віку, так і для молодої сім`ї з дітьми.

Ціна будинку — 23 900 дол. США, реальному покупцю — розумний торг.

НЕ АКТУАЛЬНО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі закриті.

УМОВИ СПІВПРАЦІ

1. Послуги для ПОКУПЦІВ - БЕЗКОШТОВНІ!
2. Послуги для ПРОДАВЦІВ - 2% від вартості майна, оплата - в момент продажу. Передоплата ВІДСУТНЯ!
3. Агентство нерухомості співпрацює з продавцями виключно на договірній основі та на умовах ексклюзивності.

ГРАФІК РОБОТИ:
З понеділка по п`ятницю:
10.00 - 18.00 (зустрічі в офісі за ПОПЕРЕДНЬОЮ ДОМОВЛЕНІСТЮ!)
Субота : ВИХІДНИЙ ДЕНЬ
Неділя : 13.00-16.00 за попередньою домовленістю.

Експертна оцінка
Вам необхідна експертна оцінка? Замовте її, не залишаючи Дубна, в агентстві нерухомості! Для цього просто зателефонуйте в агентство за вказаними на сайті номерами і домовтесь про зустріч!
ПОДАЧА ОГОЛОШЕНЬ
Для того, аби Ваше оголошення зявилось на даному сайті, Вам необхідно звернутись в ПП "АН-Ваш дім" особисто, за телефонами або за допомогою електронної пошти. Відправте нам листа просто зараз
.

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: