Трикімнатна квартира з автономним опаленням в районі Сушильного. 23 800, торг

Дуже «добра» і позитивна трикімнатна квартира. Самий бонусний третій поверх. серединна частина будинку та вікна, що виходять на різні сторони забезпечують збереження температури всередині квартири та створюють чудовий мікроклімат — взимку в квартирі дуже тепло при мінімальному використанні опалення, а спекотним літом квартира не перегрівається. Загальна площа квартири 67,3 кв.м., відмінне планування — всі кімнати ізольовані, зручна велика кухня площею 9,2 кв.м., роздільний санвузол, є засклені пластиком лоджія в кімнаті і балкон в кухні , три комірки (дві теплі і одна холодна) допоможуть прибрати з очей зайвий одяг, побутові дрібнички та зберігати продукти харчування не лише в холодильнику. Безпосередньо під вікном квартири є грядка, а вирощені на грядці овочі чудово помістяться в невеличкому підвалі. Квартира без ремонту, але має певні бонуси, а саме:  вікна частково замінені на склопакети в пластику, під дерев`яною підлогою по всій квартирі залито стяжку, на яку можна з мінімальними зусиллями та витратами постелити сучасне покриття, вхідні двері подвійні, виготовлені з натуральної деревини, чудово захищають від проникнення в квартиру холоду та сторонніх шумів з під`їзду. Вікна кухні і спальні виходять в затишний доглянутий двір, де можуть безпечно бавитись діти та є місце для паркування авто, а із вікон залу та дитячої відкривається неповторний краєвид — панорама околиць Дубна.

Ціна квартири — 23 800 доларів США, ціна обговорюється! НЕ АКТУАЛЬНО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі закриті.

УМОВИ СПІВПРАЦІ

1. Послуги для ПОКУПЦІВ - БЕЗКОШТОВНІ!
2. Послуги для ПРОДАВЦІВ - 2% від вартості майна, оплата - в момент продажу. Передоплата ВІДСУТНЯ!
3. Агентство нерухомості співпрацює з продавцями виключно на договірній основі та на умовах ексклюзивності.

ГРАФІК РОБОТИ:
З понеділка по п`ятницю:
10.00 - 18.00 (зустрічі в офісі за ПОПЕРЕДНЬОЮ ДОМОВЛЕНІСТЮ!)
Субота : ВИХІДНИЙ ДЕНЬ
Неділя : 13.00-16.00 за попередньою домовленістю.

Експертна оцінка
Вам необхідна експертна оцінка? Замовте її, не залишаючи Дубна, в агентстві нерухомості! Для цього просто зателефонуйте в агентство за вказаними на сайті номерами і домовтесь про зустріч!
ПОДАЧА ОГОЛОШЕНЬ
Для того, аби Ваше оголошення зявилось на даному сайті, Вам необхідно звернутись в ПП "АН-Ваш дім" особисто, за телефонами або за допомогою електронної пошти. Відправте нам листа просто зараз
.

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: