Для шанувальників простору. Будинок з ділянкою 0,40 га в межах міста! 20 000$, торг.

Невеличкий цегляний будинок зручно розташувався на мальовничому горбочку по вулиці Берестецькій (район лісгоспу).  Компактна і добротна будівля 1983 року побудови з дуже гарним плануванням — 4 ізольовані кімнати, кухня , коридор і веранда. Опалення пічне (дві твердопаливні грубки), є плита в кухні.  Загальна площа — 68 кв.м., цілком достатня для комфортного проживання середньостатистичної сім`ї. Будинок в посередньому житловому стані, легко піддається переплануванню, є місце для добудови, високий міцний кам`яний фундамент чудово витримає додаткове навантаження і дозволить облаштувати мансардний поверх. Невеликі розміри будинку з лишком компенсуються надзвичайно просторим обійстям — майже 40 соток приватизованої землі, на якому вистачить місця і для городу, і для саду, і для ще одного будівництва за бажанням, і це все не в сільській місцевості , а в межах міста! На подвір`ї є господарська будівля, також суцільно цегляна і добротна, а також глибокий сухий погріб. В будинку є електроенергія, газова магістраль проходить в кількох метрах від будинку.

Ціна господарства — 20 000 дол. США, можливий торг після огляду будинку.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі закриті.

УМОВИ СПІВПРАЦІ

1. Послуги для ПОКУПЦІВ - БЕЗКОШТОВНІ!
2. Послуги для ПРОДАВЦІВ - 2% від вартості майна, оплата - в момент продажу. Передоплата ВІДСУТНЯ!
3. Агентство нерухомості співпрацює з продавцями виключно на договірній основі та на умовах ексклюзивності.

ГРАФІК РОБОТИ:

З понеділка по п`ятницю:
10.00 - 18.00 (зустрічі в офісі за ПОПЕРЕДНЬОЮ ДОМОВЛЕНІСТЮ!)
Субота : ВИХІДНИЙ ДЕНЬ
Неділя : 13.00-16.00 за попередньою домовленістю.

Експертна оцінка
Вам необхідна експертна оцінка? Замовте її, не залишаючи Дубна, в агентстві нерухомості! Для цього просто зателефонуйте в агентство за вказаними на сайті номерами і домовтесь про зустріч!
ПОДАЧА ОГОЛОШЕНЬ
Для того, аби Ваше оголошення зявилось на даному сайті, Вам необхідно звернутись в ПП "АН-Ваш дім" особисто, за телефонами або за допомогою електронної пошти. Відправте нам листа просто зараз
.

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: