Під завдатком. Просторий цегляний будинок для великої родини. 25 000$, торг.

Цегляний житловий будинок 1997 року побудови, розташований в затишному , надзвичайно зеленому районі – чеському Страклові.

+ Загальна площа – 107,4 м кв. 5 житлових кімнат! Матеріал побудови – 100% цегла!

+ Чудово піддається сучасному переплануванню! Можна облаштувати простору кухню-їдальню, комфортно розмістити роздільний або великий об`єднаний санвузол. Зробити три, або, за потреби, всі чотири ізольовані спальні!

+ Два входи! Парадний з вулиці і з кухні у внутрішній дворик. Тому підійде на дві сім`ї!

+ Велика кількість надвірних будівель! Сарай, погріб, чудова впорядкована літня кухня, яка цілком може слугувати окремим помешканням! Ще один льох під літньою кухнею.

+ Господарство газифіковане! Наразі газовий котел розташований в літній кухні, за бажанням його можна чудово замінити на твердопаливний, а новий газовий або електричний (до будинку підведено 380V!) використовувати лише для підтримки температури. Котел обігріває і літню кухню, і будинок.

+ Власна свердловина з насосом! Тому проведення води в будинок та літню кухню – питання чисто технічне і зовсім не складне. В літній кухні вже є облаштована ванна кімната з виводами під унітаз та пралку, якою Ви зможете користуватись, поки робитимете ремонт в будинку.

+ Будинок в житловому стані, хоч і без ремонту! Власне, жодних оздоблювальних робіт після здачі будинку в експлуатацію не відбувалось. Тому ви зможете втілити свої найсміливіші фантазії в оздобленні та переплануванні власної оселі. За потреби, можете жити просто зараз, а глобальні перепланування та ремонт відкласти на потім.

+ Приватизована земельна ділянка площею 0,0635 га, правильної прямокутної форми, суха і рівна. Є фруктові дерева, декілька грядок під городину, квітник з розами та паркувальний майданчик перед будинком.

+ Район, що стрімко розвивається! Поруч будується багато нових будинків, то ж є великі перспективи щодо будівництва доріг, магазинів тощо. Школа в пішій доступності, без необхідності перетинати жваві автошляхи, магазин, зупинка, та дитячий майданчик за 800 м.

+ Демократична ціна! 25 000$ за великий цегляний будинок з надвірними будівлями та власну земельну ділянку! Ціна обговорюється! Огляди за попередньою домовленістю

Коментарі закриті.

УМОВИ СПІВПРАЦІ

1. Послуги для ПОКУПЦІВ - БЕЗКОШТОВНІ!
2. Послуги для ПРОДАВЦІВ - 2% від вартості майна, оплата - в момент продажу. Передоплата ВІДСУТНЯ!
3. Агентство нерухомості співпрацює з продавцями виключно на договірній основі та на умовах ексклюзивності.

ГРАФІК РОБОТИ:

З понеділка по п`ятницю:
10.00 - 18.00 (зустрічі в офісі за ПОПЕРЕДНЬОЮ ДОМОВЛЕНІСТЮ!)
Субота : ВИХІДНИЙ ДЕНЬ
Неділя : 13.00-16.00 за попередньою домовленістю.

Експертна оцінка
Вам необхідна експертна оцінка? Замовте її, не залишаючи Дубна, в агентстві нерухомості! Для цього просто зателефонуйте в агентство за вказаними на сайті номерами і домовтесь про зустріч!
ПОДАЧА ОГОЛОШЕНЬ
Для того, аби Ваше оголошення зявилось на даному сайті, Вам необхідно звернутись в ПП "АН-Ваш дім" особисто, за телефонами або за допомогою електронної пошти. Відправте нам листа просто зараз
.

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: