3-кімнатна квартира в оренду на тривалий термін

 

3-кімнатна квартира в районі супермаркета «Хмільники» (ЗОШ-5) площею 51 кв.м., 5-й поверх, чиста, світла, затишна, частково вмебльована — є м’яка частина (диван, 2 крісла), стіл , повне обладнання кухні. Зашклений балкон, комірка, опалення центральне, сантехніка в доброму стані. Орендна плата — 800 грн/місяць + комунальні послуги.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі закриті.

ПОДАЧА ОГОЛОШЕНЬ
Для того, аби Ваше оголошення зявилось на даному сайті, Вам необхідно звернутись в ПП "АН-Ваш дім" особисто, за телефонами або за допомогою електронної пошти. Відправте нам листа просто зараз
Експертна оцінка
Вам необхідна експертна оцінка квартири, будинку чи земельної ділянки в м. Дубно, але Ви не маєте часу на поіздку до обласного центру? Замовляйте цю послугу в ПП "АН-Ваш дім"! Ми співпрацюємо лише з ліцензованими оціночними компаніями, а вартість послуг не відрізняється від вартості замовлення безпосередньо в м.Рівне і не залежить від терміновості виконання. Згідно з чинним законодавством експертна оцінка необхідна для будь-яких операцій з відчуження нерухомості - купівлі-продажу, дарування, спадкування, міни тощо. Не витрачайте зайвих коштів та часу - ми виконаємо Ваше замовлення у найкоротші терміни та за помірну плату.
.

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: